117. O půl roku později

21. ledna 2010 v 18:43
O půl roku později...
Michael...
Dnes je to přesně půl roku. Stále se mi nezahojila tržná rána, kterou mi způsobila Dořiná smrt na srdci. Už navždy bude moje srdce roztrhlé na dva kusy. Jedna půlka tu zůstala se mnou a druhá odešla s Dorou. Poslední dobou se mi často zdá přesně ten samý sen, který se mi zdál v noci, onoho dne. Ležíme s Dorou na dece a děti si hrají v bazénku. Všichni jsme šťastní a spokojení, až do mého probuzení a následného rozplynutí tohoto krásného snu. Vždy, když se mi ten sen zdá a pak se probudím, musím brečet. Pořád na ní vzpomínám. Na to, jak si hrála s dětmi, na to jak mne milovala, a jak s námi trávila všechen čas. Ty vzpomínky nikdy nezmizí! Prostě nemůžou! I přes tu krátkou dobu, kterou jsem s Dorou žil, se mi vryla do srdce příliš hluboko. Příliš hluboko, skoro jako ostrý drát, který se zabodne do srdce, chcete jej vytáhnout, ale nemůžete...zemřeli byste bolestí! Tím nechci říct, že bych na Doru nejradši zapomněl. To vůbec ne! Spíše si ty naše společné okamžiky chci udržet co nejdéle. Dora bude stále se mnou, ikdyž už né možná fyzicky, ale psychicky tu bude napořád. Dora pořád žije. Pořád je tu se mnou. Je v mém nejmladším synovi - Blanketovi. A to navždy! Jestli jste někdy teď v bulváru slyšeli o tom, že jsem uměle splodil dítě s náhradní matkou, a že to byla chůva mých dětí, je to pravda. Ale jen z poloviny! Dora totiž nebyla ,,nějaká žena co Jacksonovi porodila dítě"! Dora byla má přítelkyně! A kdyby se tohle všechno nestalo, teď už bysme byli manželé a čekali dalšího potomka! A já bych byl ten nejšťastnější chlap pod sluncem! Sice o nás dvou pár lidí vědělo, ale oni chápou, že nechci být dalších 5 let dopředu vyslýchán a neskutečně moc pronásledován paparazzi, takže mi prokázali tu laskavost, a o našem vztahu mlčí. Nejradši bych vykřičel do celého světa, že jsem měl tu nejlepší ženu na světě. Ale kdo by mě vnímal? Bulvár by nakonec stejně všechno převrátil tak, že by z toho všeho vyšlo nakonec tak 5% pravdy! A to nemám zapotřebí! Na co bych na sebe opět upozorňoval? Mě stačilo to, z čeho mě před pár lety obvinili. Nechápu, jak to jen mohl Gavin udělat? Cožpak mu šlo jen o peníze? A co třeba to, co jsme spolu v Neverlandu prožili!? Ty naše věčné balónkové bitvy, hra se supersoakry a nebo vzájemné strkání do bazénu. To pro něj nic neznamenalo? Celá tahle lež byla jen honba za penězma? To byla věc, která mi za poslední roky pořádně vrtala hlavou. Už nechci nic takového prožít. Nikdy...
Sice je to jen půl roku, co jsem vám o sobě něco řekl naposled, ale něco málo se přece jen změnilo. Prince už začal chodit do školy! Paris je o něco mladší, takže svůj předškolní čas zatím tráví se mnou. Děti nikdy nechodily do školky. Když tu ještě byla Dora, starala se o ně. Nejsou na to zvyklé, a já je nechci stresovat! Paris si teď strašně zamilovala moje staré hity ještě za dob Jackson 5. Jednou jsem jí pustil moje album Ben, z roku 1972, a od té doby jsem ho neviděl! Bez dovolení si ho vzala a já ho víckrát nespatřil! (smutný pohled a následný smích) Teď ho jenom každý den slýchám z dětského pokojíčku. (smích)
Blanketovi bude zítra přesně 1 rok. Musím dneska jet do města pro nějaké sladkosti a dárky. Už jsem volal Janet, jestli by nemohla přijet a děti pohlídat. Bude tu za chvíli. Oni jí milují stejně jako ona je. A já se jim ani nedivím! Janet je skvělá! Je to ta nejlepší sestra na světě!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 zuuzcaa zuuzcaa | 21. ledna 2010 v 18:53 | Reagovat

ach jo :( .. snad se z toho dostane a bude to dobrý :)

2 VasinovaA VasinovaA | 21. ledna 2010 v 18:56 | Reagovat

:( snad už bude michaelovi trochu líp

3 Nika Nika | Web | 21. ledna 2010 v 19:25 | Reagovat

čekám na zázrak :(

4 Tamarpag Tamarpag | 21. ledna 2010 v 20:52 | Reagovat

:( nečtu tvou povídu od začátku, četla jsem jen poslední díly, ale z toho že odešla je mi taky smutno, je to fakt krásně napsaný :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama